Laminat

Laminaty Grawerskie

Do grupy laminatów grawerskich zaliczamy tworzywa sztuczne o różnorodnej powierzchni.

Laminaty grawerskie składają się z warstwy głównej, która odpowiada za sztywność materiału a na górze znajduje się cienka warstwa ozdobna. Używając laminatów, możemy wybierać spośród bardzo dużej gamy kolorów. Warstwa górna jest cienka, dzięki czemu barwienie jej na wybrany kolor jest bardzo proste. Do wyboru mamy laminaty dwu i trzywarstwowe, dzięki temu podczas grawerowania możemy uzyskać efekt dwukolorowego elementu (barwa powierzchni oraz odsłoniętego tego materiału).

Posiadamy bardzo ciekawe materiały o różnorodnej powierzchni:

  • gładka
  • szczotkowana
  • z teksturą skóropodobną
  • z teksturą drewnopodobną

Ciekawy efekt uzyskujemy podczas grawerowania odwrotnego- polega to na grawerowaniu materiału od dołu, w ten sposób powierzchnia pozostaje gładka. Górna część materiału jest przeźroczysta, dzięki temu widzimy wykonany napis.

Do jakich wyrobów wybierany jest Laminat grawerski?

Istnieje bardzo duża liczba zastosowań prezentowanego materiału. Można wykonać z niego znaki, drogowskazy, różnorakie oznaczenia do drzwi i szaf, trofea, opisy do przycisków, tabliczki.

Do pracy wybieramy jedynie materiały, które są przystosowane do obróbki przy pomocy urządzeń laserowych. Pracujemy na arkuszach zawierających rdzeń PMMA, dzięki temu mamy pewność, że z ich cięciem i grawerowaniem laserowym nie będzie żadnych problemów.

Oferujemy naszym klientom szeroką ofertę materiałów, korzystamy jedynie z produktów wysokiej jakości, dzięki temu oszczędzamy czas na czyszczeniu gotowych produktów.

Prace wykonujemy bardzo dokładnie, dzięki nowoczesnym maszynom możemy skrócić ich czas wykonania do minimum. Spotyka się to z zadowoleniem klientów, każdemu zależy na tym, aby zamówiony produkt, otrzymać szybko. Pracujemy sprawnie, a każde zamówienie jest przez nas wykonywane z dużą skrupulatnością.

Wykonujemy tabliczki z alfabetem Braille’a, znaki bezpieczeństwa oraz elementy do trofeów.

Polecamy szczególnie produkty, wykonane z materiału TroLase, to wyjątkowy laminat, z którego powstają tabliczki opisowe, tabliczki bezpieczeństwa, znaki wewnętrzne i zewnętrzne, napisy na trofeach. Materiał odporny jest na promieniowanie UV, wykonane produkty mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz. Praca z tym materiałem to sama przyjemność, podczas realizacji zamówienia wytwarzana zostaje minimalna ilość pyłu, oszczędzamy w ten sposób czas na jego czyszczenie. TroLase pozwala na grawerowanie nawet bardzo szczegółowej grafiki oraz uzyskanie rewelacyjnych kontrastów.

Jeśli nasi klienci potrzebują, tabliczek z imieniem i nazwiskiem, tabliczek pogrzebowych,  tabliczek bezpieczeństwa, napisów na trofeach lub informacyjnych znaków wewnętrznych polecamy materiał  TroLase Metallic, którego cechą szczególną jest elegancki metaliczny wygląd.

Dla osób, które poszukują produktów o wyraźnym kontraście i bardzo szczegółowej grafice polecamy, materiał TroLase Metallic Plus. Jest on odporny na promieniowanie UV, stosowany szczególnie na zewnątrz. Wykonujemy z niego: tabliczki z nazwiskiem, tabliczki pogrzebowe, informacyjne znaki zewnętrzne.

Korzystając z TroLase Reverse, który wykonany jest ze szkła transparentnego z kolorową powłoką na odwrocie, uzyskujemy bardzo ciekawy motyw! Wykorzystujemy go do wykonywania informacyjnych znaków wewnętrznych i zewnętrznych, paneli sterujących, tabliczek bezpieczeństwa.

Korzystając z TroLase Thins materiału, który stosujemy do produkcji: tabliczek z nazwiskiem, wizytówek, modeli architektonicznych, osiągamy niezwykle precyzyjne efekty grawerowania. Polecamy go szczególnie klientom, którzy zamawiają puchary i trofea

Do tabliczek z alfabetem Braille’a, tabliczek trójwymiarowych, wycinanych liter i symboli polecamy materiał ADA Signage. Jest to produkt, który został opracowany specjalnie dla wytwarzania tabliczek z pismem Braille’a. Wykonujemy z niego tabliczki zewnętrzne i wewnętrzne.

TroLase Textures jest 2-warstwowym materiałem stworzonym do zadań specjalnych. Dzięki niemu możemy tworzyć produkty, odporne na zadrapania, charakteryzujące się większą wytrzymałością. Posiada szorstką powierzchnię, odporną na zabrudzenia i łatwą w czyszczeniu. Materiał jest odporny na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV, może być stosowany w ciężkich warunkach. Wykonujemy z nich tabliczki bezpieczeństwa, panele sterujące, tabliczki z nazwiskiem, znaki informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne.

Wykonujemy etykiety, które nasi klienci stosują w handlu, przemyśle. Produkty powstają na elastycznych i odpornych foli grawerskich. Posiadamy również folie wyposażone w powłokę klejącą od spodu. Folia samoprzylepna ma bardzo szerokie zastosowanie, można przykleić ją do metalu, drewna czy plastiku.