Grawer na długopisie

Kilka słów o nas…

Zespół prężnie rozwijających się młodych ludzi, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rosnącym w rok w rok zapotrzebowaniem na artykuły reklamowe.

Doświadczona i przeszkolona grupa ludzi pracuje nad tym, aby trafiły do Państwa oryginalne realizacje, wykonane w wysokiej jakości usług ze sprawdzonych materiałów.

Jesteśmy otwarci każde zapytania, chętnie służymy pomocą zarówno w kwestii przygotowania projektu jak i dobory materiałów, a także i w ewentualnym montażu zamówienia.

Najnowsze technologie

Pracujemy na maszynach najnowszej generacji. Do grawerowania i cięcia laserowego używamy plotera laserowego CO2 Speedy 100R austriackiej firmy TROTEC, która jest europejskim liderem na rynku maszyn laserowych. Dzięki najwyższej jakości jaką posiadają nasze maszyny, jesteśmy w stanie wykonać nawet najmniejsze detale z bardzo dużą dokładnością. Dbamy o to aby efekt końcowy naszej pracy był schludny, czysty, przygotowany prosto dla klienta w najlepszej klasie.

Własny sklep internetowy

Po za usługami grawerowania i cięcia laserowego prowadzimy również sklep internetowy z prezentami na różna okazję, gdzie można zakupić między innymi produkty wykonane przy użyciu plotera laserowego:

https://giftmaker.eu