Pomysły dla gastronomii

Na przykładzie jednego z naszych klientów (Panda Sushi) pokażemy Państwu w jaki sposób jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa firmę w oryginalne dodatki oznakowane logiem firmy.

Nasza firma zajmuję się wykonywaniem grawerowanych tabliczek, stojaków z pleksi służących jako rezerwacja na stolik lub oznaczeniem stolików. Takie elementy możemy wykonać ze sklejki, pleksi bądź laminatu o szerokiej gamie kolorów.

Tabliczki rezerwacja

Wychodzimy z dodatkowym rozwiązaniem. Proponujemy wykonanie spersonalizowanych tabliczek wykonanych ze sklejki, na których oprócz napisu „REZERWACJA” i logo firmy znajduję się także godzina rezerwacji, którą jest możliwość zmiany poprzez nałożenie płytki z odpowiednią godziną.

Zestaw, który oferujemy składa się z tabliczek rezerwacyjnych oraz pakietu wymiennych kafelek w oryginalnie przygotowanym pudełku.

Numery stolików

Kolejnym ciekawym produktem jakim możemy Państwu zaproponować jest oznaczenie numeru stolika, które jest jednocześnie skarbonką. Skarbonki wykonujemy ze sklejki oraz nanosimy dowolnie ustalony z klientem wzór, grafikę. Klienci mając przed sobą oryginalne pudełeczko z numerkiem, chętniej sięgną po napiwek i wrzucą go do takiej skarbonki. Polecamy serdecznie!

Standardowymi elementami każdej restauracji są serwetki – najlepiej na każdym stoliku. W tym celu pokazujemy Państwu propozycję na również oryginalną, ekologiczną wersję stojaka na serwetki z logiem Państwa firmy bądź innym oznakowaniem.

Serwetniki grawerowane z logo

Serwetniki są wycinane laserowo i klejone, aby zachowywały stabilność przez dłuższy czas.

Szklanki, kufle, karafki…

Dodatkowym produktem który warto oznakować swoim logoszklanki, kufle, i karafki. Grawerujemy w szkle z bardzo wysoką precyzją i jakością. Grawerujemy powierzchni płaskie jaki i zaokrąglone. W każdym barze, restauracji pojawiają się szklanki lub kufle, warto pomyśleć nad stworzeniem spersonalizowanej zastawy szklanej.

Jeżeli masz jakiś własny pomysł to z przyjemnością go zrealizujemy dla Ciebie.