Propozycje na wesele i ślub

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i propozycją na dodatki ślubne.

Dzięki naszym maszynom, jesteśmy w stanie wykonać grawerowanie oraz cięcie laserowe na wielu materiałach dzięki czemu gama produktów możliwa do wykonania jest ogromna.

Wieszaki grawerowane

Wśród naszych realizacji pojawił się niejednokrotnie nieodłączny element dekoracyjny – wycinany laserowo wieszak na suknię ślubną dla Panny Młodej oraz wieszak na garnitur dla Pana Młodego. Wieszaki wykonujemy w dowolnie zaprojektowanym wzorze z dowolnym napisem i grawerowanym jak i wycinanym.

Używamy do tego zazwyczaj sklejki brzozowej o grubości minimum 4 mm. Zajmujemy się również bejcowaniem sklejki, dzięki czemu mamy możliwość zmiany koloru wieszaków.

Wieszaki wykonywane są w rzeczywistym rozmiarze, jak najbardziej pełnią funkcję „standardowego” wieszaka.

Napisy dekorcyjne

Istotnym elementem ozdobnym na weselu jest stojący napis z imionami Państwa Młodych lub ich wspólnym nazwiskiem. Do tego celu również używamy sklejki i również możliwe jest jej bejcowanie.

Napisy mogą stać swobodnie bądź zaprojektowane na nóżkach. Wysokość napisu to zazwyczaj maksymalnie 30 cm.

Winietki weselne

Przechodzimy na chwilę do gości i rodziców. Każda osoba zaproszona na weselę zostaję zazwyczaj usadowiona w konkretnym miejscu na sali, a także otrzymuje mały drobiazg aby pamiętać o dobrej zabawie i Młodej Parze. W tym celu warto zorganizować winietki i podziękowania dla gości.

Wśród naszych realizacji pojawiły się wycinane wąsy dla Panów oraz usta dla Pań z wygrawerowaną datą ślubu i imionami Pary Młodej. Popularne również są magnesy w ramach podziękowania za przybycie dla każdego gościa.

Dzięki wysokiej jakości naszych maszyn, jesteśmy w stanie wygrawerować nawet Państwa zdjęcie na przykład na sklejce, co daje niesamowity efekt i robi doskonałe wrażenie na każdym obdarowanym.

Podziękowania dla rodziców

Jeśli chodzi o wspomnianych rodziców, to dla nich należą się zazwyczaj największe podziękowania. W naszych propozycjach znalazło się grawerowane pudełko do wina, bądź personalizowany zestaw karafki wraz ze szklankami do whisky lub kieliszkami do wina.

Wykonujemy te produkty wraz z wymyślonym przez Państwa projektem na grawer.


Przy okazji chcielibyśmy wspomnieć o naszym sklepie internetowym z wyjątkowymi personalizowanymi prezentami na każdą okazję, gdzie wśród nich znajdują się również pomysły na prezent dla MAMY i TATYwww.giftmaker.eu

Grawerowane pudełko do obrączek

Wracając do Pary Młodej i ślubu – proponujemy wygrawerowane pudełko do obrączek. W ofercie posiadamy różne rozmiary i kształty. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty.

Wśród pozostałych naszych propozycji są zaproszenia na ślub wykonywane również w ekologicznym temacie ze sklejki. Wykonujemy projekty przygotowane przez klientów jak również proponujemy nasze rozwiązania. Tworzymy również księgi gości.

Proponujemy wersję książkową z naniesionym grawerem na okładce, jak również większe rozwiązania. Wśród nich między innymi księga gości wykonana za pomocą płótna i wyciętych serduszek, na których każda osoba zapisuje własne życzenia dla Pary Młodej. Zachęcamy do kontaktu z nami i poznania indywidualnej wyceny i pełnej oferty produktów.

Wykonujemy także nie wspomniane wyżej:

  • toppery
  • oznaczenia stolików
  • skrzynki na koperty
  • zawieszki na alkohol
  • kieliszki i butelki grawerowane
  • menu
  • dekoracje sali weselnej